Dark Mode Light Mode

Nieuwsbrieven ontvangen?

Met het aanmelden voor de nieuwsbrief gaat u akkoord met onze Privacy Verklaring en Algemene voorwaarden

14e Gijs van Lennep Legend haalt 32.500 euro op voor het goede doel!

Op 24 augustus werd de 14e Gijs van Lennep Legend (GvLL)  verreden. Er werd gereden en gestreden en de deelnemers vermaakten zich prima, maar de kern van GvLL is het ophalen van een zo groot mogelijk bedrag voor een goed doel. Dit jaar werd net als vorig jaar gekozen voor de Methylschool Ariane de Ranitz. De school moet investeren in buitenspeeltoestellen voor haar leerlingen met een beperking en kan daarvoor iedere bijdrage goed gebruiken. De opbrengst van de dag was een mooie 32.500 euro en dat zal goed terechtkomen.

De startlocatie van de 14e GvLL was spectaculair: alle 105 auto’s parkeerden middenin het olympisch stadion in Amsterdam. Om kwart voor tien ’s ochtends werden de eerste deelnemers weggevlagd door Gijs ’the legend’ zelf. Er volgde een prachtige ochtendroute door de mooie hollandse landschappen van het Groene Hart. Tussendemiddag stonden de rallykroketten klaar bij het Healey museum in Vreeland. De middagroute voerde oostwaarts richting Amersfoort en de Gelderse Vallei, om uiteindelijk te finishen op landgoed Houdringe in de Bilt. 

De Sportklasse werd gewonnen door Peter Dutman en Jaap Jongman met slechts enige regluarity seconden voorsprong op de nummer twee. 

Advertentie

De Tourklasse was heel spannend: maar liefst vier teams bleven foutloos. Een special moest de beslissing brengen. Uiteindelijk gingen Julia en Theo Eysink met de eerste prijs naar huis.

De volledige uitslag vind je hier: https://www.novusleo.nl/app/MTIxMg==/score

Nieuwsbrieven ontvangen?

Met het aanmelden voor de nieuwsbrief gaat u akkoord met onze Privacy Verklaring en Algemene voorwaarden
Previous Post

Deelnemers SLS Classic komen alvast in de stemming!

Next Post

Zuiderwijk en Donders halen zwaar bevochten eindoverwinning in de SLS Classic!

Advertentie