uur

Herman van Oldenmark - Fred Hak winnen de 19e Rally van de Grensstreek

Pin It

 

De equipe Herman van Oldenmark - Fred Hak hebben de 19e editie van de Rally van de Grensstreek gewonnen. 

In de Sportklasse won de equipe Eric R. Beyer & Michaël van Beukering en in de Tourklasse ging de Limburgse DAF equipe Frank Moonen & Peter Hoens met de grootste beker naar huis. Proficiat mannen!.

Eerder hadden we gemeld dat Janhein de Rooij & Michiel de Rooij de winnaars waren, maar dit bleek achteraf de uitslag van 3 etappes te zijn en zij finishten met een minimaal verschil op de 2e plaats.

Onderaan de pagina de volledige uitslag.

Binnenkort een verslag van de rally door Paul Hooiveld

18winexpert

18herman

18wintour
Winnaars Tourklasse

18test0

18testtc

18test2

18hans

 

 

Pos St# Equipe Strafpunten
    Expertklasse  
1 4 Herman van Oldenmark & Fred Hak 233
2 1 Janhein de Rooij & Michiel de Rooij 237
3 13 Hanja Jonker & Paul Hooiveld 271
4 28 Boele Braaksma & Hiske Braaksma 470
5 19 Wytze van Leuveren & Rutger Kwant 470
6 37 Cees de Jong & Peter Rovers 636
7 7 Henny Sweering & Niels Besse 1018
8 10 Peter Römer & Brigit Römer-Menken 1031
9 34 Piet den Boef & Aad Lourens 1170
10 25 Roeland IJdenberg & Jasper Kouijzer 1318
11 31 Jos Heltzel & Michael Simon 4364
12 16 Piet Bremer & Nico Slappendel DNF
13 22 Steven Mous & Robert Mous DNF
    Sportklasse  
1 17 Eric R. Beyer & Michaël van Beukering 560
2 2 Marinus P. van Vliet & Lex Maas 609
3 29 Laurent Le Guevel & Sjaak Severs 655
4 5 Daan van der Vliet & Jord van der vliet 678
5 32 Kor Bakker & Ton Hillen 837
6 11 Jan van den Broeke & Allard Hoebée 870
7 46 Otto van der Meer & Jacqueline Ledder 900
8 68 Jaap Breunesse & Sjoerd Breunesse 992
9 26 Willem Kok & Judith de Haas 1040
10 42 Lya Levert-Brand & Frank Levert 1200
11 50 Rob van Dooren & John van Dam 1230
12 44 Cees van den Heuvel & Wilma van den Heuvel 1331
13 58 Marlise Koel & Nico Koel 1700
14 56 Johan Tak & René van Bussel 1710
15 66 Rolf Klöckner & Roel Förster 1850
16 65 Ton Burger & Antoon Reurings 2090
17 20 Nicole Haasjes & Anneloor Hoebee 2400
18 14 Gerrit Bergwerff & Rinus van Nieuwkerk 2623
19 35 Harry Zwiers & Peter Hendriks 2832
20 48 Mark van Son & Irene Blauwkuip 3310
21 23 Henk Rothengatter & Paul Rothengatter 3485
22 38 Mathijs Bouma & Bas van Helden 3800
23 54 Joris Buijs & Bas Spanjers 4210
24 63 Edwin Fluit & Britt Fluit 4590
25 8 Dorine van Tuijn & Saskia Honders 5080
26 40 Frans-Jan van Raak & Karin van Raak 5860
27 52 Jules Tops & Remco Rengers 5940
28 60 Lucienne van houwelingen & Bert van houwelingen DNF
29 64 Robert van der Meijden & Jeroen Sertons DNF
    Tourklasse  
1 27 Frank Moonen & Peter Hoens 130
2 55 Henk maanicus & A.C. Bijlsma 380
3 15 Arènso Bakker & Louise de Blécourt 462
4 6 Leo van Tol & Kees Kompier 482
5 61 Marie-Jose Hermans & Jeroen Pepplinkhuizen 562
6 3 Gert Jan van Zeben & Thea van Zeben 620
7 47 Pieter Roscam Abbing & Marnix Roscam Abbing 714
8 39 Marc Vos & Marijn Vos 804
9 33 Jan Carel Kingma & Reinout Kingma 812
10 49 Willem van den Bruinhorst & Gery van den Bruinshorst 830
11 30 Bert Haasjes & Hans Sonneveld 844
12 9 Jan Willem de Looze & Willemien de Looze 850
13 36 Sjaco Griffioen & Suzy Doerahman 910
14 57 Audrey van Ham & Erwin Cok 1180
15 12 Anne Kompier & Maaike Kompier 1203
16 41 Robert-Hans Hafkemeijer & Eric-Maarten Edixhoven 1452
17 53 Bart Pullens & Pim Loosschilder 2020
18 51 Willem van der Waal & Annemieke van der Waal 2114
19 18 Eric Sjoerd Hora Siccama & Constant van Kretschmar van Veen 2480
20 24 Lucas Ruhs & Dr Wolfgang Ruhs 2990
21 59 Phil van der Lof & Juliette van der Lof 3050
22 43 Wil van de Ven & Fred Govaert 3280
23 45 Leen Paardekooper & Edmund Siegers 4160

 1eprijs


Reacties mogelijk gemaakt door CComment

Image